Новини

Телеведуча: з нетерпінням чекаю суд ОП проти “Радіо Свобода”, там влада закопає себе ще глибше

0

Глава Офісу президента Андрій Єрмак назвав розслідування «Радіо Свобода» про перельоті Володимира Зеленського з Оману тим же літаком, яким літав в Оман Патрушев – цілковитою брехнею. З цього випливає, що Зеленський не був в Омані і він звідти прилетів НЕ літаком Патрушева? Або в Офісі президента вирішили продовжити хитру гру, або просто люди не розуміють, що таке логіка. Про це у своєму блозі пише блогер і телеведуча Ольга Лень.

Вона зазначає, Офіс Зеленського спочатку приховував сам факт перебування в Омані президента, він туди подався нишком, перед цим засвітившись на лижному курорті в Буковелі. Потім на Банковій заплуталися, чи була це приватна поїздка або робоча. До сих пір не оприлюднили вартість цієї поїздки і джерела, з яких вона фінансувалися. Також до цих пір невідомо, яким літаком Зеленський в Оман потрапив. Тепер ще цікаво буде почути, як повернулися додому.

За словами Ольги Лень їй особисто дуже хотілося б побачити цю справу в суді, щоб Зеленському довелося хоч там оприлюднити всю цю інформацію. Нехай подадуть позов на «Радіо Свобода» і закопають себе ще глибше.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist