Політика

Тележурналіст: все дуже схоже на те, що Зеленський і “Студія Квартал 95” “годуються” за рахунок корупційних грошей

0

Український політолог Андрій Смолій пише на своїй сторінці в соцмережі Facebook, все дуже схоже на те, що Зеленський і «Студія Квартал 95» «годуються» за рахунок корупційних грошей.

Після того, як США оголосили санкції проти Ігоря Коломойського за корупцію, логічно, щоб «Студія Квартал 95» відмовилася від співпраці з телеканалом «1 + 1», тому що виходить так, що і «кварталівці», і Зеленський зі своїм роялті «годуються »за рахунок корупційних грошей.

Політолог зазначив, отже, виникає кілька питань до Володимира Зеленського. Перше питання: коли він чітко сартікулірует свою позицію щодо санкцій проти Коломойського? Тому що його мовчання може означати те, що він з ними не згоден? Друге питання – чи збирається «Студія Квартал 95» і далі виходити на телеканалі «1 + 1»?

Смолій зазначає, є і ключовий третє питання – подякував президент Зеленський Джо Байдена за те, що він почав виконувати його передвиборні обіцянки – боротися з українською корупцією та олігархами? Насправді Зеленський не повинен мовчати. Громадськість має право знати відповіді на ці питання.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16