Новини

Терміново з’явитися в суд: Коломойський і Дубинський отримали повістки з США

0

Чинного нардепа України, а також власника колишнього місця роботи Дубинського Феміда Сполучених Штатів запрошує на засідання у справі за позовом громадянина США Алекса Ровта.

Суд Сполучених Штатів Америки направив повістку з вимогою з’явитися на засідання колишньому журналісту телеканалу “1 + 1”, нині нардепу від “Слуги народу” Олександру Дубинському. Про це на своїй сторінці в “Фейсбуці” повідомив інший політик, екс-нардеп від “Батьківщини” і колишній губернатор Закарпатської та Луганської областей Геннадій Москаль.

Політик виклав на своїй сторінці скріншот повістки з суду Південного округу Нью-Йорка, яка була адресована Дубинському. Чинного нардепа України, а також власника колишнього місця роботи Дубинського Феміда Сполучених Штатів запрошує на засідання у справі за позовом громадянина США Алекса Ровта: останнього частина ЗМІ називає “бізнес-кілером”.

Москаль зазначає: Міністерство юстиції України отримало даний документ відповідно до Гаазької конвенції про вручення за кордоном судових або позасудових документів у цивільних або комерційних справах 1965 року. Коломойський і Дубинський зобов’язані з’явитися в США не пізніше ніж через 21 день після отримання повістки, інакше проти них будуть порушені відповідні справи.

Ні Коломойський, ні Дубинський ніяк не відреагували на повістку через океан. Разом з тим, за словами Москаля, українські суди також не відреагували на позови з боку Алекса Ровта.

“У заочному змаганні американського і українських судів поки виграють Штати”, – резюмував Геннадій Москаль.

Нагадаємо, компанії ТОВ “Таргет-М” і ТОВ “Рокита-М”, зареєстровані на олігарха Ігоря Коломойського і його бізнес-партнера Геннадія Боголюбова, готуються виробляти бойову зброю і боєприпаси в Україні. Відзначається, що серед кінцевих бенефіціарів даних компаній є ряд впливових бізнесменів.

Ще раніше у Федеральному суді США прийняли до розгляду позов Алекса Ровта до нардепа від “Слуги народу” Олександру Дубинському, а також до авторів програми “Гроші” і телеканалу “1+1”. Фактично цей позов є спробою дістати Коломойського через Дубинського. Таку думку було висловлено на Telegram-каналі “Путч” після того, як про цю ситуацію написав на своїй сторінці в Facebook Геннадій Москаль: той зазначив, що “за базар треба відповідати за законами США”.