Чинного нардепа України, а також власника колишнього місця роботи Дубинського Феміда Сполучених Штатів запрошує на засідання у справі за позовом громадянина США Алекса Ровта.

Суд Сполучених Штатів Америки направив повістку з вимогою з’явитися на засідання колишньому журналісту телеканалу «1 + 1», нині нардепу від «Слуги народу» Олександру Дубинському. Про це на своїй сторінці в «Фейсбуці» повідомив інший політик, екс-нардеп від «Батьківщини» і колишній губернатор Закарпатської та Луганської областей Геннадій Москаль.

Політик виклав на своїй сторінці скріншот повістки з суду Південного округу Нью-Йорка, яка була адресована Дубинському. Чинного нардепа України, а також власника колишнього місця роботи Дубинського Феміда Сполучених Штатів запрошує на засідання у справі за позовом громадянина США Алекса Ровта: останнього частина ЗМІ називає «бізнес-кілером».

Москаль зазначає: Міністерство юстиції України отримало даний документ відповідно до Гаазької конвенції про вручення за кордоном судових або позасудових документів у цивільних або комерційних справах 1965 року. Коломойський і Дубинський зобов’язані з’явитися в США не пізніше ніж через 21 день після отримання повістки, інакше проти них будуть порушені відповідні справи.

Ні Коломойський, ні Дубинський ніяк не відреагували на повістку через океан. Разом з тим, за словами Москаля, українські суди також не відреагували на позови з боку Алекса Ровта.

«У заочному змаганні американського і українських судів поки виграють Штати», — резюмував Геннадій Москаль.

Нагадаємо, компанії ТОВ «Таргет-М» і ТОВ «Рокита-М», зареєстровані на олігарха Ігоря Коломойського і його бізнес-партнера Геннадія Боголюбова, готуються виробляти бойову зброю і боєприпаси в Україні. Відзначається, що серед кінцевих бенефіціарів даних компаній є ряд впливових бізнесменів.

Ще раніше у Федеральному суді США прийняли до розгляду позов Алекса Ровта до нардепа від «Слуги народу» Олександру Дубинському, а також до авторів програми «Гроші» і телеканалу «1+1». Фактично цей позов є спробою дістати Коломойського через Дубинського. Таку думку було висловлено на Telegram-каналі «Путч» після того, як про цю ситуацію написав на своїй сторінці в Facebook Геннадій Москаль: той зазначив, що «за базар треба відповідати за законами США».

Підписуйся на TELEGRAM-канал для думаючих людей. Лише якісна аналітика та блоги.