Суспільство

Терорист “ДНР” зробив публічне визнання: На Донбасі – російська армія. Відео

0

Бойовик “ДНР” Олександр Жучковський визнав наявність на Донбасі російської армії, пише ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.

Відповідний пост він опублікував в соцмережі, повідомив блогер Денис Казанський на своєму каналі в YouTube (щоб подивитися відео, проскрольте новину до кінця).

Олександр Жучковскій: на Донбасі –російська армія

Олександр Жучковскій: на Донбасі –російська армія

“Насправді народного ополчення на Донбасі вже давно немає. Це, хоч і погано організована, але армія. Точніше частина російської армії”, – призводить він його цитату.

Бойовик заявив, що як такої “армії ДНР” не існує і тепер він буде говорити не про “ополчення Донбасу”, а про російську армію.

“Армії ДНР як такої не існує, як не існує “армії Москви” або “армії Ростовської області”. Ті, хто всерйоз говорить про “незалежній республіці”, “армії”, або, прости Господи, “зовнішній політиці” ДНР – сепаратисти . Тому відтепер в повідомленнях, пов’язаних з військовими справами, я буду говорити не про “ополченні Донбасу”, а про російську армію. Щоб донецькі функціонери не нервувати (почнуться наїзди, що я пишу про присутність армії РФ в ДНР), я буду писати не “російська”, а “руська армія””, – додав Жучковський.

На Донбасі – російська армія: терорист "ДНР" зробив публічне визнання

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist