Війна

Терорист Гіркін назвав окупований Донбас помийкою і заявив, що його жителі повинні ненавидіти Росію

0

Терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) упевнений, що в жителів окупованого Донбасу є підстави ненавидіти владу в Росії. Відповідну заяву він опублікував на своєму YouTube-каналі, пише ІнфоРезист.

“На Донбасі зараз люди живуть гірше, ніж в Росії, і гірше, ніж в Україні. І замість вітрини русского мира дійсно виникла така ось помийка”, – заявив Гіркін.

За його словами, багато жителів ОРДЛО “встали за Росію, більшість – безкорисно” і саме по них “ця помийка найбільше проїхалася”. Терорист сказав, що бойовики, які втратили кінцівки під час боїв з українськими воїнами, тепер отримують пенсію у розмірі 3,5 тисяч рублів (близько 1350 гривень) при “немаленьких” цінах і не мають жодних інших пільг.

Гіркін вважає, що за ці “копійки” бойовики можуть “тільки спитися”, оскільки в ОРДЛО дешевий лише алкоголь. Він назвав таке положення самопроголошених республік “непробачною ганьбою для російської влади і тавром”.

“Багато людей, які встали саме ідейно, там ненависть не у відношенні Росії, а от владу російську багато хто ненавидить по-справжньому, практично так само, як київську. І, на жаль, можна сміливо й прямо говорити, що ця ненависть обґрунтована і за неї не можна засуджувати цих людей”, – сказав Гіркін.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist