Війна

Терорист Стрєлков визнав, що війна з Україною стане кінцем Росії: “Триватиме до падіння”

0

Розпочавший війну на Донбасі терорист ФСБ РФ Ігор Стрєлков (Гиркін) прогнозує Росії важкі наслідки через конфлікт з Україною.

Гучну заява він зробив в інтерв’ю одіозному ресурсу “Русский інтерес”.

Стрільців, який недавно називав “клоаками” невизнані “Л / ДНР”, закликав Кремль розширити “республіки”, захопивши українські Харків, Дніпро, Херсон і Одесу.

“Україна повинна бути розгромлена і повинна капітулювати, іншого виходу немає припинити цю війну. Інакше ця війна триватиме до падіння Російської Федерації”, – заявив російський диверсант.

Його слова прокоментував у своєму акаунті в facebook.відомий український політтехнолог і блогер Олексій Голобуцький.

“У Росії починають розуміти, що ціною нинішньої війни з Україною буде розпад РФ”, – написав експерт.

Він зазначив, що Україні варто активно готуватися до початку деструктивних процесів в Росії, щоб повернути свої території, скориставшись слабкістю режиму.  Наприклад, це може бути боротьба великих регіонів РФ за суверенітет.

“Ми повинні оперативно мобілізуватися і швидко повернути своє … Одним ривком відновити контроль над своїми територіями”, – висловив думку Голобуцький.

Він уточнив, що на сьогоднішній день Україна може звільнити від окупації свої території, тільки використавши слабкість Росії.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16