Війна

Терористи на Донбасі повільно просуваються вперед, обладнуючи нові позиції. ВІДЕО

0

В мережі оприлюднили відео з доказом порушення російськими терористами “Л/ДНР” умов перемир’я. На кадрах видно, як ворожий підрозділ вийшов із займаної посадки та вже прокопав в бік позицій ЗСУ понад сто метрів.

Ролик оприлюднили на сторінці волонтерського фонду “Повернись живим” у Facebook, наголосивши, що окупанти безкарно продовжують подовжувати свою траншею кожного дня.

Просування терористів в бік позицій ЗСУ.

Тим часом українські піхотинці та розвідники, дотримуючись повного і всеосяжного режиму припинення вогню, терпляче спостерігають за діями бойовиків.

“У хлопців зв’язані руки. Ні вийти привітатись, ні відкрити попереджувальний вогонь, натякаючи, що їм тут не раді. Подібні відеоматеріали фіксуються на багатьох ділянках фронту”, – зазначили волонтери.

Терористи копають траншеї

Джерело: OBOZREVATEL

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist