Війна

Терористи на Донбасі повільно просуваються вперед, обладнуючи нові позиції. ВІДЕО

0

В мережі оприлюднили відео з доказом порушення російськими терористами “Л/ДНР” умов перемир’я. На кадрах видно, як ворожий підрозділ вийшов із займаної посадки та вже прокопав в бік позицій ЗСУ понад сто метрів.

Ролик оприлюднили на сторінці волонтерського фонду “Повернись живим” у Facebook, наголосивши, що окупанти безкарно продовжують подовжувати свою траншею кожного дня.

Просування терористів в бік позицій ЗСУ.

Тим часом українські піхотинці та розвідники, дотримуючись повного і всеосяжного режиму припинення вогню, терпляче спостерігають за діями бойовиків.

“У хлопців зв’язані руки. Ні вийти привітатись, ні відкрити попереджувальний вогонь, натякаючи, що їм тут не раді. Подібні відеоматеріали фіксуються на багатьох ділянках фронту”, – зазначили волонтери.

Терористи копають траншеї

Джерело: OBOZREVATEL

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16