Різне

Тест: «Чи розвинута в Вас інтуїція»: Кого із людей на картинці не чекають вдома діти

0

Людям із сильно розвинутою інтуїцією не потрібні життєвий досвід чи додаткові знання для того, щоб обирати правильний для себе варіант дій. Зазвичай всі обрані ними рішення виявляються вдалими. А перевірити чи розвинута інтуїція в Вас допоможе наш сьогоднішній тест.

Отже, в когось із людей, представлених на картинці немає дітей. Всі вони працюють в різних сферах, однак дітей немає тільки в одної людини.

Дивіться на картинку 10 с. Дайте відповідь на питання: Кого із людей на картинці не чекають вдома діти?

Варто проаналізувати кожну окремо.

№1 – Людина в спортивному костюмі.

Людина доволі спортивної тілобудови, але з мішками під очима. А ще ц нього спортивний одяг — хто він? Тренер? Чи може батько? Адже він не виспаний, а у спортивному костюмі просто зручно. Рюкзак. Скоріше за все там дитячі речі.

№2 – Бізнесмен.

Такий красивий та елегантний. Трішки втомлені очі. А ось і жуйка на волосі. Навряд він сам собі її приліпив. Дитина?

№3 – Бізнес-леді.

Вона бізнес-леді, що не знає спокою. Постійно працює, шалений робочий графік. А час на себе? Та проблеми може бути дві: домашні обов’язки й дитина, або  бос, який готовий висмоктати всі соки.

№4 – Красива жінка на високих підборах і в короткій сукні.

Вона приваблива і взута у туфельки з високою шпилькою. Та в неї є доволі велика сумка. Можливо там дитяче харчування або дитячий одяг? Темні окуляри аби приховувати те, що не виспалася чи просто для стилю? А ось сумочка — пописана ручкою, сумніваємося, що вона сама собі так зробила.

Ви вже готові?

Правильна відповідь – №3!

Жінка, що захоплена своєю робою немає на собі жодних ознак материнства.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist