Політика

“Ти мене вдарив, ти, зал#па #буча!” – депутати Ізюмської міськради влаштували бійку (відео)

0

Депутат партії “Нові обличчя” Анатолій Жидков ударив депутата “ОПЗЖ” Дениса Штеймана, коли той підійшов до нього з телефоном у руці.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на “Суспільне”.

З перших хвилин сесії Штейман не погоджувався із міським головою Валерієм Марченком і час від часу кричав. Головуючий щоразу заспокоював депутата.

Сесія проходила на підвищених тонах протягом двох годин, допоки на третій годині депутати не зчепилися. Жидков вдарив Штеймана в обличчя, коли той підійшов до нього впритул з телефоном у руці.

Рознімати депутатів побіг сам мер та інші обранці. Втрутилася поліція.

Штейман заявив, що Жидков почав першим і двічі його вдарив. Після сутички він кричав на адресу Жидкова лайливі слова. Увесь конфлікт без купюр потрапив у пряму трансляцію.

Сесію продовжили після перерви. Штейман знову порушував тишу, сварився з депутатками, які робили йому зауваження. “Такої ради, як ця, не було в Ізюмі ніколи”, – сказав міський голова.