Політика

“Ти нічьтожество, промокашка, л*х педальний!” Скандальний ексміністр накинувся на В’ятровича у прямому ефірі (відео)

0

Одіозний ексміністр транспорту Євген Червоненко накинувся на колишнього голову УІНП, нардепа від “Європейської солідарності” Володимира В’ятровича у прямому ефірі одного з телеканалів.

Журналісти звели політиків у розмові про дивізію СС “Галичина”.

Побачивши Червоненка, В’ятрович висловив жаль з того приводу, що йому доводиться слухати такого співрозмовника. У відповідь Червоненко накинувся на історика з образами й звинуватив його в пропаганді фашизму.

Як відомо, напередодні скандальний Окружний адмінсуд Києва визнав, що УІНП незаконно надав висновок про неналежність символіки СС “Галичина” до символіки нацистського режиму. В’ятрович у позові був третьою стороною і згодом повідомив, що в рішенні немає ствердження про те, чи є символіка СС “Галичина” нацистською.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist