Новини

Ті, хто намагаються повернути українську мову в категорію “кумедні малороси”, мають спуститися з великоросійського п’єдесталу в реальність, – Кулеба про заяву продюсерки “1+1” Єремєєвої

0

Нічим не можна виправдати принизливе ставлення до української мови, а тим більше оптимізацією бюджетів і підвищенням рейтингів.

Про це  заявив віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба, передає Цензор.НЕТ.

“Коментар, що українська мова в комедії звучить, а в мелодрамі не звучить – це, передусім, про глибоко вкорінену зверхність. Нічим не можна виправдати принизливе ставлення до української мови, а тим більше оптимізацією бюджетів і підвищенням рейтингів. Переконаний, що суспільство рішуче засудить такий підхід. Ті, хто намагаються повернути українську мову в категорію “кумедні малороси”, мають спуститися з великорусского п’єдесталу в реальність, в якій за даними минулорічного опитування КМІС майже 80% наших громадян є активними споживачами саме україномовного контенту. При цьому особисто я з повагою ставлюся до всіх мов, якими виробляють медіапродукти – української, кримськотатарської, російської, угорської та інших”, – заявив Кулеба.

Ті, хто намагаються повернути українську мову в категорію кумедні малороси, мають спуститися з великоросійського пєдесталу в реальність, - Кулеба про заяву продюсерки 1+1 Єремєєвої 01

Раніше продюсер серіалів і фільмів каналу “1 + 1” Олена Єремєєва заявила, що для весняного сезону вони зняли всі серіали російською мовою, бо, на їхню думку, “тональність української мови” не підходить для мелодрам, а лише для комедій.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16