Блоги

“Ті, хто виріс у тюрмі, вже не знають, що таке свобода”

0

1. Опубліковано відео навчань ЗСУ на адмінкордоні з тимчасово окупованих росією Кримом. Мінометні розрахунки здійснили марш, розгортання і підготовку вихідних даних для стрільби для артилерійської підтримки інженерно-саперних підрозділів. Вертолітники відпрацювали вправи зі знищення літаючих об’єктів рашистів в польоті на малих висотах.

2. Чи знаєте, куди окупанти посилають судноводіїв на практику з Керченського морського технічного коледжу? До Владивостока. Охреніти. А ближче судів немає?

3. Севастополь. Чергова запарканна історія: “Антитерористична комісія просила захистити храм Святого преподобного Сергія Радонезького в сквері на вулиці Шевченка”. Про це повідомили в офісі бестомосних, куди звернулися спантеличені мешканці окупованого міста, які побачили зведення нового паркану.

4. Сімферополь. Російські варвари знищують черговий сквер. Жителі міста коментують: “З листування з комунальниками з приводу нескінченного знищення дерев у Сімферополі мешканці дізналися, що за законами рф треба, “щоб проглядалося”. Бо в наших “хаотично розрослися” дерева, де можуть ховатися солдати НАТО. Окупанти страждають на параною”, “З 2010-им порівняти – просто серце рветься”, “Виродки кінчені зі своїм *щоб проглядалося*. Параноїки.

5. Дерева перетворюються на пеньки по всьому Криму. На Генерала Васильєва спиляли цілу алею абсолютно здорових акацій. Підсвічування пнів зате тепер стильне.

На Генерала Васильєва спиляли цілу алею здорових акацій

6. “Колишній начальник Кримської самооборони заявив Заходу: можемо повторити. Шеремет пригрозив, що росія може торохнути по всій Європі, де є стратегічні пункти НАТО”, – передали кримські пропагандони слова коллаборанта. У Михайла Шеремета вибори в Госдуру, ось він і несе маячню. Сам Шеремет відомий тим, що побив СЛІПОГО інваліда в Криму і намагався посадити його у в’язницю за те, що той в Шеремета плюнув на прийомі. Наміри ж Шеремета “повторити” не заходять навіть на ватяних кримських пабліках: “Еб*ч*е придурки. Байден правий на 100%”, “Чого повторити? 20 мільйонів жертв? Кришетечні!”.

7. “В Ялті планують встановити більше гучномовців для оповіщення населення”, – повідомили окупанти. Он воно що… Ну так, у нас же через день тайфуни і торнадо з цунамямі.

8. “Бурчання кримчан: нам обіцяли життя як в росії? Так дайте і відійдіть!” – під таким заголовкам вийшла стаття у пропагандонів з Комсомольської правди, які, як і всі рашісти, з жахом спостерігають, як вчорашні адепти росії в Криму проклинають висвободітелей, ненавидять понаїхів і розчаровані в своєму “виборі”. Жителі Криму прокоментували статтю так: “Так, так і є. Ялтинці вкрай незадоволені росією. Такого дерибану, злодійства і несправедливості тут ще не бачили, хоча бачили багато!

Скріншот обговорення кримчан життя під окупацією Росії

А тепер – ласка, на кожному розі”, “Ще про один набутих, в зв’язку з поверненням в *рідну гавань*, автор не згадав – це ізоляція. Якщо материкова частина Росії ще якось пов’язана із зовнішнім світом, то кримчани позбавлені цього геть. Втім, метрополії, за великим рахунком, на це наплювати”, “Хто хоче, почитайте. Тільки ж не забувайте, що КП – це дно дна. І ще: сказати пропагандону, що Крим хоче в Україну – це стаття КК рф. На рівному місці. А щодо *життя як в росії*, судячи по натовпах тарганячих, що пре з гавані, навіть убитий за 7 років український Крим – це рай земний для тих, хто живе життям в росії як в росії”.

9. Дуже упорота ватниця Катерина Горелкіна з Сімферополя написала багато букв, намагаючись при цьому не накликати на себе карликів, як “сексуальний маніяк” Таліпов. Горелкіна каже, що Крим говіння НАЇВСЯ. Вигоріла навіть вата: “Був період загального натхнення, підйому, планів на майбутнє. Зараз ситуація змінилася. Проблем з кожним днем на людей навалюється все більше – їх вирішення немає кінця і краю. Кримські чиновники придумують все нові каруселі – навіть оплатити за сміття і капремонт – знімають цілі передачі – знову якісь платежі кудись не дійшли. Нам це навіщо? Ми ж в цифрову економіку, як нам віщають по ТБ.

Ні, головне, знайти справу простій людині. Якщо в 2015-2017 у кримчан було відчуття, що нас намагаються почути, то зараз все – повний ігнор з боку влади, і багато питань вже не будуть вирішені. Є відчуття, що у кримського чиновника пропав страх, хтось втомився і вже не сприймає всієї проблематики і потреб людей, хтось просто знахабнів від безкарності і вседозволеності. І навіть майбутні вибори в ГД не “бадьорять” кандидатів. Просто ігнор – у них своє життя, у нас своє.

Паралельно почався якийсь глобальний переділ сфер впливу, бізнесу. Я не можу судити за всю росію, але у мене складається відчуття, що в Криму бізнес видавлюють, місцеве населення видавлюють. Великий бізнес пожирає невеликий – на роботу привозять немісцевих. Все приватне, все віддають в приватні руки – вже не зрозуміти, чи є державний інтерес. Скрізь усе приватне – а приватник вважає себе царем і Богом. Природу знищують, про екологію ніхто не думає, кар’єрами перерили весь Крим, а скільки ще перериють, якщо всі плани на будівництво будуть реалізовані.

При таких масштабних будівництвах сиротами продовжують закуповувати мотлох по селах, витрачаючи мільйони. І так у всьому. Приймаються якісь тривожні закони. Ця невизначеність несе тривогу і страх в суспільстві. Люди не можуть планувати своє життя, не знають, що спаде на думку чергового чиновнику, дорвавшись до влади. У Криму немає води, але йдуть повномасштабні будівництва.

Люди не можуть зрозуміти, кого і навіщо в такій кількості звозять до Криму, чи є якась демографічна програма? Які плани, чому все так хаотично? У суспільстві відбулася переоцінка авторитетів. Вірніше, в авторитеті той, у кого більше лайків і переглядів. Героями стають фріки, маніяки і незрозуміло хто. Немає поваги до старших, вчителям, йде політика нацьковування однієї категорії з іншого. Відчувається загальна втома – все невизначено”.

P.S. “Ті, хто виріс у тюрмі вже не знають, що таке свобода”. І навіть наші ватники пам’ятають цей дух свободи, про що тепер в тій чи іншій формі повсюди виють, викликаючи роздратування і агресію у лаптеногого замостов’я. А тому політика по заселенню Криму тими, хто виріс у в’язниці, продовжиться.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16