Новини

“Ті, хто затівають русофобію, ось це ось …”: ОПЗЖ в черговий раз підіграє Кремлю

0

Партія «Опозиційна платформа – за життя» опублікувала на своєму офіційному сайті заяву, в якій звинуватила українську владу в обмеженні прав російськомовних громадян, фактично підігруючи Кремлю. Політична сила Віктора Медведчука і Юрія Бойко вважає, що політика влади і далі спрямована на обмеження прав російськомовного населення країни причому, не тільки на національному, а й на побутовому рівні.

У ОТЗЖ нагадали, що раніше Нацрада з питань телебачення і радіомовлення заборонила трансляцію на українських теренах ще трьох російськомовних каналів. Тим часом це були нішеві канали, які не транслювали ні інформаційних, ні політичних продуктів. «Опозиційна платформа» вважає, що єдиною причиною заборони є наявність якогось патологічного, хворобливого комплексу в українських чиновників, що не переносять російську мову.

У заяві ОТЗЖ також сказано, що русофобія до поточного моменту встигла перетворитися вже в ракову пухлину української влади. Вона поглинає сили і час, які можна було б витратити на рішення дійсно важливих проблем. Русофобія української влади знищує громадянський мир і злагода, перетворившись на інструмент насильства. У ОТЗЖ впевнені, що русофобія сьогодні буквально пожирає Україну.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist