Новини

“Тігіпка буде призначено прем’єром або віцепрем’єром, хоча він зрадник і партнер Порошенка”, – “слуга народу” Василевська-Смаглюк

0

Минулого тижня нардепка від СН Василевська-Смаглюк зустріла Сергія Тігіпка в будівлі Офісу Президента.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написала нардепка від “Слуги народу”, ексжурналістка “1+1” Ольга Василевська-Смаглюк, передає Цензор.НЕТ.

“Минулого тижня я зустріла Сергія Тігіпка в Офісі Президента в ліфті. Він був з блокнотом, ручкою та у супроводі двох поважних людей з ОП. Про що можна говорити з Тігіпком у ліфті?
– Якими шляхами Ви тут?
– Працюємо. Інвестиції залучаємо.
– Вас уже можна привітати? – запитую.
Але тут ліфт приїхав. І я вийшла на третьому, а Сергій Леонідович поїхав на четвертий”, – розповіла нардепка.

“Сергій Тігіпко, вірогідно, таки стане прем’єр-міністром. Або першим віцепрем’єром з розширеними функціями. Поки Гончарук продовжить втрачати “ще один шанс”, наданий Президентом”, – акцентувала вона.

“Хто такий Сергій Тігіпко? Для людей з короткою пам’яттю – це, перш за все, бізнес-партнер та товариш Порошенка, котрий у невстановлений час у невстановленому місці придбав Ленінську кузню напередодні президентських виборів. Причому оборудка ця проходила непублічно. Скільки податків сплатили – невідомо. Ще рік тому Тігіпко тікав від цього запитання. Хоча відомого борця за інвестиції з державницьким підходом питання про податки взагалі не повинно ставити в глухий кут”, – додала нардепка.

“Взагалі тікати в ключовий момент – найхарактерніша риса цього досвідченого політика. Він втік від Януковича, коли в 2004 році запахло третім туром. За що, як розповідають нечисленні свідки пошепки, Янукович нібито вдався до свого улюбленого методу – фізичного виховання. Але повернувся до Януковича кілька років потому в Уряд Азарова. І ще привів за собою старого друга Порошенка на посаду очільника МЗС. А під час кривавих подій лютого 2014-го не прийшов у парламент, коли його всі шукали, щоб він привів свою групу проголосувати спільну заяву про припинення насилля. Тобто вчасно передбачити – характерна риса претендента. Якщо призначення Гончарука – вірного, але безтолкового – було помилкою, то чи не буде фатальним рекомендувати ВР розумного, але зрадливого? Той, кого знов доведеться шукати в ключовий для держави момент?” – резюмувала Василевська-Смаглюк.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Президент України Володимир Зеленський вибирає нового прем’єр-міністра. Сергія Тігіпка називають серед можливих кандидатів на посаду.

Тігіпка буде призначено премєром або віцепремєром, хоча він зрадник і партнер Порошенка, - слуга народу Василевська-Смаглюк 01

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16