Тільки здорових: Скалецька зробила нову заяву щодо евакуації українців із Китаю
Новини

Тільки здорових: Скалецька зробила нову заяву щодо евакуації українців із Китаю

Міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька заявила, що ніякої затримки з евакуацією українців, що наразі перебувають в охопленому смертельним вірусом у Китаї, немає.

Літак за ними вилетить уже у вівторок, 18 лютого, а назад повернеться наступного дня, 19 лютого, щоправда, на борт візьмуть тільки здорових людей. Про це вона розповіла в ефірі програми «Право на владу».

«В Україну приїдуть тільки ті громадяни, які не мають симптомів, є здоровими. Спочатку їх перевірить китайська влада і тільки тоді дозволить випустити. Потім так само проведе перевірку українська бригада лікарів», – сказала глава МОЗ.

Вона додала, що ті самі медики супроводжуватимуть українців на борту літака, а потім залишаться з ними й в ізоляції.

Також міністерка наголосила, що після прильоту до України всіх пасажирів одразу посадять в автобус і відвезуть у місце, де вони щонайменше 14 днів перебуватимуть на карантині. Щоправда, де саме це буде, досі невідомо. Нині, зауважила Скалецька, розглядають чотири місця, узгоджують різні деталі та умови.

Крім цього, очільниця МОЗ заявила: якщо в когось із українців ознаки хвороби проявляться уже в літаку, то таких одразу повезуть до лікарні.

«Ніякої затримки немає. Має місце планомірна, розмірена, розважлива процедура ухвалення рішень, щоб забезпечити прибуття українських громадян в Україну. Але водночас – дати можливість всім почуватися в безпеці від можливого занесення і поширення захворювання, яке зараз у Китаї», – стверджує міністерка.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16