Суспільство

Тим часом у Запорєбрікстані: РПЦ прирівняла інопланетян до бісів

0

Російська православна церква не визнає існування інопланетних цивілізацій, повідомляю видання gordon.ua. Люди, які стверджують, що бачили інопланетян або НЛО, стали свідками “появи бісів”. Як повідомляє “Інтерфакс”, про це в ефірі телеканала “Россия 24” заявив глава синодального відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ митрополит Іларіон.

На його думку, якби інопланетні цивілізації існували, то “в Біблії було б обов’язково про це хоч щось написано”.

Він також процитував видану в 1975 році книгу богослова Російської зарубіжної церкви ієромонаха Серафима Роуза “Православ’я і релігія майбутнього”, в якій зібрано свідчення людей, які стверджували, що бачили інопланетян і НЛО.

Автор порівнює ці розповіді з історіями про появу бісів. На думку Іларіона, автор доводить, “що ті люди, які нібито бачили інопланетян, вони якраз бачили тих самих демонів, в існування яких багато хто зараз відмовляється вірити”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist