Різне

Тим часом за парєбріком: ”Роснефть” подає в суд на ВВС за публікацію про дочку Путіна

0

Корпорація “Роснефть” оголосила на своєму сайті 29 квітня, що подасть у суд на телерадіокомпанію ВВС через публікацію про створення в Росії центру генетичних технологій, у керівництво якого має ввійти Марія Воронцова, відома у ЗМІ як старша дочка російського президента Володимира Путіна, пише видання Гордон.

“Роснефть” називали основним інвестором проєкту, який має вкласти до $1 млрд протягом найближчих семи років.

“Повідомлення британської телерадіомовної компанії ВВС про створення за участю “Роснефти” генетичного центру містить у собі ні на чому не засновану брехню щодо компанії та осіб, непричетних до цього проєкту. Компанія звернеться до суду для спростування неправдивої інформації, визнання відомостей недостовірними та відшкодування шкоди її репутації”, – ідеться в заяві.

Про яких саме “непричетних осіб” ідеться – не уточнюють.

Як розповіли джерела ВВС, відкритий у Москві центр зосередиться на повному генетичному аналізі жителів Росії. Під час дослідження планують з’ясувати, чи є типові для російського етносу “генетичні несправності”, які можна виявити і згодом відредагувати.

Воронцовій (також відомій як Марія Фаассен) 35 років. Журнал The New Times 2016 року писав, що вона 2011 року з відзнакою закінчила факультет фундаментальної медицини МДУ. Після народження дочки захистила дисертацію на ендокринологічну тематику.

У липні 2019 року ВВС повідомляла, що Воронцова зайнялася бізнесом – із 2019 року вона є одним із засновників акціонерного товариства “Номеко”, в яке вклала приблизно $1500, що на момент реєстрації відповідало частці 20%.

Путін жодного разу публічно не визнавав Воронцову та її ймовірну молодшу сестру Катерину Тихонову своїми дочками.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist