Суспільство

Тищенко не зміг відповісти на питання, скільки нардепів у Раді – (ВІДЕО)

0

Народний депутат партії “Слуга народу” Микола Тищенко не зміг відповісти на питання журналістки про те, скільки народних депутатів працює у Верховній Раді, пише Обозреватель.

Індицент трапився 19 червня у ефірі програми “Всьо по бєспрєдєлу” на “Апостроф TV”. Ведуча задала просте питання про кількість депутатів у Раді, але нардеп почав плутатися і спочатку сказав, що їх 200, а потім 405.

Пізніше він передумав та сказав, що їх 425. При цьому Роксана зазначила, що депутатів трохи більше. Щоб реабілітуватися, Тищенко поскаржився на те, що у нього вже погана пам’ять, а депутати постійно “виходять і заходять”.

Варто зазначити, що на сайті Верховної Ради вказано, що станом на 20 червня в Раді нараховується 423 народних депутатів. При цьому в конституційному складі Верховної Ради України зазначено 450 народних обранців.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist