ПолітикаСуспільство

Тищенко хоче, аби комітет Ради розібрався з Гончаренком через «образи» президента

0

Народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко збирає підписи у інших нардепів під поданням до Регламентного комітету стосовно Олексія Гончаренка, члена франкції “Європейської Солідарності”, через “образливі висловлювання” на адресу президента Зеленського, “слуг народу” і самого Тищенка.

Так, вчора Олексій Гончаренко в іронічній манері прокоментував законопроєкт, який дозволяє українцям міняти своє ім’я по-батькові.

“Я думаю, що це цікаво, адже у Верховній Раді можуть з’явитися Кварталовичі, велика група Бєнєвічей. Наприклад, Олександр Бєнєвіч або навіть два Олександра Бєнєвіча. У нас може з’явитися Микола Велюрович (Микола Тищенко, – ред.). В Уряді з’являться Откатовичі. У керівництві правоохоронних органів з’явиться Ірина Віссаріонівна (ім’я по-батькові Сталіна, – ред.), Іван Едмундович (ім’я по-батькові Фелікса Дзержинського, – ред.). І найголовніше – Володимир Олександрович (Зеленський) зможе нарешті стати Володимиром Володимировичем (ім’я по-батькові Путіна, – ред.), не доведи Господи – Володимиром Іллічем. Але найголовніше – щоб не став Володимиром Ростовичем (місто Ростов-на-Дону, – ред.)”- заявив з трибуни Олексій Гончаренко.

Народным депутатам предлагают разрешить украинцам в возрасте от 16 лет менять отчество по собственному усмотрению. Уверен, что это приведет к тому, что половина депутатов смогут наконец-то официально стать Кварталовичами или Беневичами, в Генпрокуратуре всем управлять будет Ирина Виссарионовна, ну и Владимир Ильич тоже не за горами. Про весь этот сюр – рассказал сегодня в Раде.

Posted by Олексій Гончаренко on Wednesday, 3 June 2020

У тексті звернення щодо слів Олексія Гончаренка йдеться:

“На ранковому пленарному засіданні Верховної Ради України 3 червня 2020 року під час обговорення проєкту закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо права фізичної особи на зміну по-батькові” народний депутат України від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко під час свого виступу з трибуни на виголошував образливі слова на адресу президента України Володимира Зеленського, народних депутатів України – членів фракції “Слуги народу”, зокрема Тищенка Миколи та фракції політичної партії “Слуга народу” в цілому”.

Тищенко_Рада_Гончаренко Тищенко_Рада_Гончаренко Тищенко_Рада_Гончаренко

Тищенко_Рада_Гончаренко

Джерело: Букви

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist