Суспільство

“То все Порошенко” – Аваков заявив, що санкції проти “труби” Медведчука хотіли ввести в 2016 році

0

Екс-президент України Петро Порошенко в 2016 році зірвав введення санкцій проти компанії «Прикарпатзахідтранс», пов’язаної з нинішнім главою «Опозиційної платформи — За життя» Віктором Медведчуком. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону.

За словами Авакова, питання введення санкцій розглядалося в 2016 році на одному з останніх засідань Кабміну, коли його очолював Арсеній Яценюк.

“У середу Яценюк доручив уряду підготувати до наступного засідання санкції проти цієї “труби” (Українська ділянка нафтопроводу “Самара — Західний напрямок”). У п’ятницю я прийшов на наступне засідання, в зал, а на нього не прийшли кілька міністрів з квоти Петра Порошенка», — розповів міністр.

Він не назвав дати проведення цих засідань, але Яценюк у програмі «Свобода слова з Савіком Шустером» згадав, що вони відбулися 6 і 8 квітня 2016 року.

Аваков упевнений, що таким чином Порошенко «зірвав кворум», давши вказівку міністрам не приходити на засідання, і це допомогло «Прикарпатзахідтрансу» уникнути санкцій.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16