Політика

Ток-шоу Мосейчук потихеньку перетворюється в програму “Юлія Володимирівна, чєго ізволітє!”

0

Лідер партії «ВО« Батьківщина »Юлія Тимошенко дуже везуча. 30 хвилин ефіру ток-шоу «Право на владу», а Юлія Тимошенко, єдиний політик, кому вчора телеведуча Наталя Мосейчук двічі надала слово щось заперечити головному санітарному лікарю Віктору Ляшко.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це у своєму блозі пише політтехнолог і журналіст Володимир Горковенко.

Він зазначає, в наступні 30 хвилин Юлія Тимошенко знову єдиний політик, який нарівні з ведучою, ставила питання міністру соціальної політики Марині Лазебний. Міністр пообіцяла індексацію пенсій з 1 травня і підколола лідера «Батьківщини» тим, що на парламентському комітеті, де розглядалося це питання її не було. Напевно, Юлія Тимошенко була в цей час на якому телеефірі, пояснювала як вона на посаді глави уряду могла б врятувати ситуацію в країні.

За словами Горковенко, очевидно, Ігор Коломойський дуже завинив перед Юлією Тимошенко за блокування «антіколомойского» закону про «ПриватБанку», тому на «плюсах» у неї безлімітний абонемент. Політичне ток-шоу Наталі Мосейчук потихеньку перетворюється в програму «Юлія Володимирівна, чего изволите!». Для уточнення важливо відзначити, що лідер «Батьківщини» на цьому ток-шоу була і минулого тижня.