Політика

Ток-шоу Мосейчук потихеньку перетворюється в програму “Юлія Володимирівна, чєго ізволітє!”

0

Лідер партії «ВО« Батьківщина »Юлія Тимошенко дуже везуча. 30 хвилин ефіру ток-шоу «Право на владу», а Юлія Тимошенко, єдиний політик, кому вчора телеведуча Наталя Мосейчук двічі надала слово щось заперечити головному санітарному лікарю Віктору Ляшко.

Про це у своєму блозі пише політтехнолог і журналіст Володимир Горковенко.

Він зазначає, в наступні 30 хвилин Юлія Тимошенко знову єдиний політик, який нарівні з ведучою, ставила питання міністру соціальної політики Марині Лазебний. Міністр пообіцяла індексацію пенсій з 1 травня і підколола лідера «Батьківщини» тим, що на парламентському комітеті, де розглядалося це питання її не було. Напевно, Юлія Тимошенко була в цей час на якому телеефірі, пояснювала як вона на посаді глави уряду могла б врятувати ситуацію в країні.

За словами Горковенко, очевидно, Ігор Коломойський дуже завинив перед Юлією Тимошенко за блокування «антіколомойского» закону про «ПриватБанку», тому на «плюсах» у неї безлімітний абонемент. Політичне ток-шоу Наталі Мосейчук потихеньку перетворюється в програму «Юлія Володимирівна, чего изволите!». Для уточнення важливо відзначити, що лідер «Батьківщини» на цьому ток-шоу була і минулого тижня.