Суспільство

Томенко нагадав Зеленському про головну обіцянку

0

Лідер громадського руху «Рідна країна», український політик Микола Томенко вважає, що скасування депутатської недоторканності, яку звеличували, як перемогу, стала зрадою.

Про це він написав у своєму Facebook.

«Тільки глухий не чув, а сліпий не бачив владних переможних реляцій про історичну подію, яку чекало людство – скасування депутатської недоторканності! І ось в Конституції від 1 січня 2020 вже немає сумнозвісного 3 абзацу статті 80 Конституції про обов’язковість згоди Верховної Ради на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи арешт депутатів», – зазначив Томенко.

Політик підкреслив, що, незважаючи на те, що депутатську недоторканність скасували, до сих пір не було жодного кримінального провадження стосовно народних депутатів. Причиною цього, за його словами, є процедура відкриття таких справ, яка стала ще більш складною і хитрозробленою.

«Якщо при попередній «злочинній владі» прокуратура мала право вносити відомості про вчинення кримінальних злочинів народними депутатами і вести досудове слідство, а вже потім звертатися до ВР за згодою на затримання, обшук, арешт…, то зараз навіть реєстрація справи для досудового розслідування можлива тільки за згодою Генпрокурора. А оскільки у нас всі генрокурори – президентські, то розрекламована перемога, яка стала зрадою, це перш за все – відповідальність президента», – підкреслив Томенко.

Джерело: Хвиля

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist