Суспільство

Топ-посаду в Офісі Зеленського отримав друг Януковича, який співпрацював з бойовиками «ЛДНР»

0

Глава Служби інформаційної політики в Офісі президента України Олександр Курдінович – далеко не “темна конячка”. У високих кабінетах його знають дуже добре – адже саме Курдінович очолював Держкомтелерадіо за часів президента Віктора Януковича.

Про це йдеться в сюжеті Яніни Соколової в програмі “Соромно”. Журналісти нагадали новій владі хто він такий.

“Це той самий Курдінович, який був головою Держкомтелерадіо за часів Януковича. … За півроку до Майдану 2013 року Олександр Курдінович відкриває в Луганську новий обласний телеканал. Поруч з ним – Родіон Мірошник. Тоді керівник луганського телеканалу ЛОД, а сьогодні Мірошник – сепаратист, радник глави т.зв. “ЛНР” і частий гість російських пропагандистських шоу Володимира Соловйова “, – розповіли журналісти.

У сюжеті також нагадали і про інших зв’язках нинішнього глави інформслужби ОПУ. Так, в серпні 2013 року Курдінович перерізав червону стрічку разом з главою Луганської облради Валерієм Голенко, найближчим соратником лідера “Партії регіонів” Олександра Єфремова. А всього через пару місяців після цього Голенко вже закликав до сепаратизму, за що СБУ завела на нього кримінальну справу.

“А тепер один компанії Януковича Олександр Курдінович очолює службу інформаційної політики в ОПУ Зеленського. Цінний кадр отримали”, – підсумували в “Соромно”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16