Блоги

Тотальна непокора – як “Слуги” закликали не платити за газ

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Перша “книга рецептів” по боротьбі з “тарифним геноцидом” вийшла з-під пера “Слуги народу” і соратниці Саакашвілі Лізи Богуцької ще у 2018 році. І, поза сумнівом, ідеї цієї відомої на весь інтернет “путчистки” не втратили актуальності.

Навпаки – вже після цих заяв Богуцька стала депутаткою. Тобто, отримала довіру і підтримку людей.

Отже, громадяни, слухайте уважно, і поступайте відповідно до настанов про те, як відстоювати свої права за умов підвищення тарифів:

Повністю відмовитись від сплати за комунальні послуги.

І справді, як писала Ліза Богуцька, навіщо людям ходити на акції протесту? Продуктивніше просто не платити. “Газ усім не відріжуть. Це загрожує техногенною катастрофою”, – зазначала вона, і сама характеризувала свої слова як заклик до тотальної непокори та “загального комунального страйку”.

Розмовляти з олігархами жорстко, а у “комунальному локдауні” йти до кінця, до упора.

За тиждень, переконана Богуцька, олігархи взвиють від втрати прибутків, і самі на колінах приповзуть.

Словом, “геніальний” як і всі інші подібні напрацювання принцип “просто перестати платити”.

Ну що, пані Лізо, Ви вже клеїте агітацію: “Я ВІДМОВЛЯЮСЬ ПЛАТИТИ ЗА ГАЗ… ЗА СВІТЛО… ЗА ВОДУ”? Як це підштовхували робити людей за президентства Порошенка?

Ах, вилетіло з голови, – з приходом Зеленського у нас вже немає олігархів, а є “великі бізнесмени”. А ще з його приходом рівень субсидій скоротився вдвічі. І виплачують їх з затримкою.

Ах, Саакашвілі, який колись водив за собою хороводи по Києву, тепер немов в рот води набрав. Ні тобі наметів, ні підтримки протестів, ні тобі бойкоту. Вся запальність кавказького мужчини кудись зникає, коли маячить перспектива пролізти у високе прем’єрське крісло.

Добре, що архіви не горять. І це правило куди більш надійне, ніж “просто перестати…будь що”, яке дістається з колоди лише тоді, коли хочеться хайпанути на складній, болючі темі.

Євген Булавка

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16