Новини

“Трагедія в зоні ООС”: На Донбасі від рук російських військових загинула медик

0

Сьогодні з Донбасу надійшла чергова трагічна новина про загибель від рук російсько-окупаційних військ військового медика Клавдії Ситник, про що більш детально йдеться в матеріалі видання «Цензор.нет».

Згідно з даними видання, члени незаконних збройних формувань застосували в зоні проведення операції Об’єднаних сил в районі Новотошківському, що в Попаснянському районі, станкові міномети АГС-17. В результаті, згідно з даними ресурсу, військовий медик в / ч А-1302 Ситник Клавдія 24.02.1986 року народження, отримала несумісні з життям поранення в область грудної клітини. Як і в штабі операції Об’єднаних сил поки таке повідомлення ніяк не прокоментували.

Нагадаємо, раніше ми неодноразово вже повідомляли про те, що на Донбасі в останні два тижні спостерігається значна ескалація конфлікту. Незаконні збройні формування, які повністю знаходяться під контролем Російської Федерації, буквально щодня атакують позиції Збройних сил української держави. Наслідками таких атак, на жаль, не рідко стають травми, а іноді і загибель захисників України.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16