Суспільство

Трамп назвав Україну країною з “безліччю жахливих людей”, проте “Мрія” возитиме для США вантажі

0

Найбільший у світі вантажний літак українського виробництва АН-225 “Мрія” та Ан-124 “Руслан” найближчим часом здійснять щонайменше 11 рейсів, аби доставити до США медзасоби, інформує 24 канал.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Як пише видання BuzzFeed News, Україна робить США послугу, незважаючи на те, що Дональд Трамп назвав її “країною з жахливими людьми”.

Перший рейс планується здійснити наступного тижня з Шанхая в штат Огайо. Вантаж – переважно медичні маски, захисний одяг та дезінфектори. Про це розповів заступник державного авіаконцерну “Антонов” Віталій Шость у коментарі BuzzFeed News.

У травні 2019 року президент США Дональд Трамп назвав Україну країною з “безліччю жахливих людей”, а через два місяці попросив у нового українського президента Володимира Зеленського про політичну “послугу”. Майже через рік Україна дійсно робить послугу США: країна використовує свої вантажні літаки для перевезення найважливіших засобів індивідуального захисту з Азії до США, – пише видання.

Деякі з вантажів також можуть включати апарати штучної вентиляції легенів. Шость додав, що усі вантажні літаки “Антонова” будуть задіяні в американських поставках між серединою квітня і серединою травня.