Суспільство

Трамп заявив, що США і Великобританія перемогли нацизм, і у хрємля відразу задимілось в одному місці

0

Американський президент Дональд Трамп заявив, що США і Великобританія перемогли нацизм у 1945 році. Про це він сказав у ролику, опублікованому 8 травня у Twitter Білого дому, пише видання Гордон.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

“Минуло 75 років від моменту закінчення Другої світової війни в Європі, а відносини з Європою зараз як ніколи міцні. 8 травня 1945 року США та Великобританія виграли війну над нацистами. У святкуванні цього дня ми завжди будемо пам’ятати про те найбільше покоління. Американський дух завжди перемагатиме. Зрештою, так і відбувається”, – говорить Трамп за кадром.

У Росії вже відреагували на цю заяву. Зокрема, посол РФ у США назвав заяву Трампа “кампанією з дезінформації”.

“Розпочата дезінформаційна кампанія в низці країн і, на жаль, у Сполучених Штатах Америки, де ми працюємо, коли намагаються принизити роль Радянського Союзу чи навіть більше – сказати про те, що Радянський Союз і розв’язав Другу світову війну, вона просто неприйнятна”, – заявив він під час спілкування з журналістами, відео якого опубліковано у Facebook посольства РФ.