Суспільство

Транш МВФ не дочекалися, а транш Коломойського вже пішов, – Фурса про рішення суду виплатити Суркісам 7 млрд грн

0
Інвестиційний банкір, фахівець відділу продажу боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса заявив, що 7 млрд грн, які могли піти до держбюджету, ПриватБанк виплатить начебто Суркісам, але вони підуть Коломойському

Про це він заявив в ефірі програми “Великий ефір Василя Зими”, передає Еспресо.TV.

“Я б не казав, доречі, що це рішення суду для мене очікуване. Я все ж таки сподівався на здоровий глузд, але, як виявляється, це було недоречно з мого боку”, – зазначив Фурса.

Інвестиційний банкір зауважив, що 7 млрд грн, які могли піти до державного бюджету і бути використані на обладнання для лікарень, підуть Коломойському.

“Як це відіб’ється на кишенях українців? Власне ці 7 млрд, які могли б  потрапити до державного бюджету і бути витраченими там за призначенням, у той рік, коли у нас шалений дефіцит бюджету, у той рік, коли у нас не вистачає на обладнання в лікарнях, ми 7 млрд замість того, щоб ПриватБанк повернув зі свого прибутку до держави, ці гроші повинні піти начебто панам Суркісам. Але так чи інакше ми розумієм, що вони підуть пану Коломойському. Знаєте, тут можна жартувати так, що перший транш МВФ ми не дочекалися, а перший транш Коломойського вже пішов”, – наголосив Фурса.