Суспільство

Треба на доплати поліції: Аваков просить 2,5 мільярда гривень з антикоронавірусного фонду

0

Арсен Аваков звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням про додаткові виплати для Міністерства внутрішніх справ. Він просить, щоб уряд виділив з антикоронавірусного фонду додаткові гроші на виплати контрольованим МВС структурам, пише 24 канал.

Всього Аваков просить 2 мільярди 530 мільйонів додаткових грошей на доплати силовикам за роботу підчас карантину, повідомляє State Watch з посиланням на звернення міністра.

Кому саме Аваков хоче доплатити гроші:

  • поліція – 2 мільярди 249 мільйонів гривень;
  • Національна гвардія – 125 мільйонів гривень;
  • Держприкордонслужба – 103 мільйони гривень;
  • ДСНС – 51 мільйон гривень.

Крім того, МВС просить ще 171 мільйон гривень на доплати медичним працівникам, які вели боротьбу з коронавірусом у структурах міністерства.

Рятувальникам і силовикам, які працювали під час пандемії, планують доплатити по 50% від зарплати, а от медикам – додаткові 100%.

Звернення Авакова /Скріншот/ Statewatch.org.ua

Що відомо про фонд боротьби з коронавірусом? Його створили для фінансового подолання наслідків пандемії. Спершу розмір фонду мав становити понад 250 мільярдів гривень, але потім його скоротили лише до 64 мільярдів.

За час пандемії і карантину близько половини спеціального фонду в Україні вже витратили.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist