Війна

“Треба повертати Донбас. І ми це зможемо!” Брати-близнюки Роман і Дмитро обороняють нас на передовій.

0

Вони завжди разом!

Брати-близнюки Роман і Дмитро Коваленки – військовослужбовці #72ОМБр обороняють нас на передовій.

– “Ви як підете на іншу позицію і побачите Дмитра, то не думайте, що вам щось стало з головою. Бо то не Дмитро, то Роман!” – сміються побратими військових.

У квітні 2014-го першим до військкомату пішов Дмитро, за ним – Роман.
Чоловіків мобілізували до Національної гвардії, рік вони несли службу на блокпостах поблизу Маріуполя.
Після демобілізації ще рік пожили цивільним життям, а у 2016-му підписали контракт із 72-ю бригадою.

За цей час брати брали участь в обороні Авдіївки та боях під Горлівкою. Зараз обидва командири взводів – воюють на сусідніх позиціях на Луганщині.
Так, кажуть, легше!

Роман каже: найбільша цінність, яку йому дала війна, – друзі. Не тільки військові, а й волонтери, журналісти. Але й відібрала вона в нього немало. Після нетривалого мовчання військовий збирається з силами і говорить:
– “Війна відібрала хлопців, які служили разом зі мною. І в Авдіївці, і в Травневому ми втратили багато побратимів, – каже Роман і перераховує імена бійців, які віддали життя за Україну. – Найважче – це їхати потім до їхніх батьків… Але ми пам’ятаємо всіх своїх, після виходу із зони бойових дій я намагаюся їздити до своїх хлопців!”

На питання, чи не втомився він від війни, Роман каже: ні !
– “Бувають моменти, коли втомлюєшся і думаєш: «І навіщо я тут?». Але такого, чесно кажучи, за роки війни було рази два-три. З цивільними, які «втомилися від війни», я намагаюся не спілкуватися..!
Треба повертати Донбас!
І ми це зможемо!”

Хай щастить вам в службі, хлопці!

За матеріалами зі сторінки Україна Нездоланна

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist