Політика

“Треба приймати”: Кравчук зробив заяву про формулу “Штайнмаєра”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук в ефірі телеканалу 112 заявив, що цілком логічним результатом перемовин може виявитися імплементація так званої «формули Штайнмаєра».

Про це повідомляє Колумніст.

В прямому ефірі Кравчук повідомив, що його команда вже провела перше засідання. Це була робоча зустріч членів української делегації ТКГ, на якій обговорювалися найближчі плани, стратегії та дії під час наступного засідання контактної групи в Мінську. При цьому перший президент додав, що безпосередньо «формулу Штайнмаєра» на робочому засіданні вони не обговорювали.

Глава української делегації заявив, що формулу прийдеться імплементувати так як команда нинішнього президента, дипломати і чиновники ніколи не відмовлялися від неї, а її текст був офіційно схвалений і вже підписаний під час попередніх засідань ТКГ. Труднощі можуть бути лише у пошуках правильної форми імплементації в українське законодавство.

“Як це зробити – це вже треба думати, обговорювати, пропонувати.”, – резюмував Кравчук.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16