Політика

“Треба приймати”: Кравчук зробив заяву про формулу “Штайнмаєра”

0

Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук в ефірі телеканалу 112 заявив, що цілком логічним результатом перемовин може виявитися імплементація так званої «формули Штайнмаєра».

Про це повідомляє Колумніст.

В прямому ефірі Кравчук повідомив, що його команда вже провела перше засідання. Це була робоча зустріч членів української делегації ТКГ, на якій обговорювалися найближчі плани, стратегії та дії під час наступного засідання контактної групи в Мінську. При цьому перший президент додав, що безпосередньо «формулу Штайнмаєра» на робочому засіданні вони не обговорювали.

Глава української делегації заявив, що формулу прийдеться імплементувати так як команда нинішнього президента, дипломати і чиновники ніколи не відмовлялися від неї, а її текст був офіційно схвалений і вже підписаний під час попередніх засідань ТКГ. Труднощі можуть бути лише у пошуках правильної форми імплементації в українське законодавство.

“Як це зробити – це вже треба думати, обговорювати, пропонувати.”, – резюмував Кравчук.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist