Суспільство

«Треба відмовитися від мови і своєї землі»: Кум Путіна закликав Зеленського піти на поступки країні-агресорці

0

Промосковський політик, кум Путіна Віктор Медведчук підписав відкритого листа, у якому закликав президента Володимира Зеленського прийняти кремлівський сценарій федералізації України та розв’язання мовного питання.

«Необхідно припинити примусову українізацію, – радить Медведчук Зеленському. – Ви ж російськомовна людина ‒ не робіть над собою зусиль, видаючи себе за іншого. Не йдіть на повідку у «професійних патріотів», бо опинитеся з ними в одному човні».

За словами голови політради партії ОПЗЖ, саме в питанні мови у президента України найсильніше проявляється спадщина акторського минулого ‒ «готовність грати роль і брати участь у чужих сценаріях».

«Захистіть російську та мови національних меншин», – повторив Медведчук темник Кремля.

Політик також висловив свій рецепт припинення війни на Донбасі.

«Для встановлення миру є один реальний інструмент ‒ Мінські угоди. І їх треба виконувати», – констатував кум Путіна.

Нагадаємо, що в російському прочитанні Мінські угоди передбачають повну амністію бойовиків, проведення псевдовиборів під контролем Москви та надання автономії терористичним анклавам буцімто у складі України.

«Від Вас потрібна тільки готовність діяти і рішучість, яку треба продемонструвати», – таку настанову Медведчук дав гаранту Конституції України.

Промосковський політик також нагадав про дорогий путінський газ.

«Українці добре пам’ятають і легко можуть порівняти, що раніше газ коштував дорожче, а платили вони менше», – дещо плутано зауважив цей доктор юридичних наук і професор.

Медведчук, очевидно, натякає на Харківські угоди (2010 р.), за якими Путін дав Україні знижку на газ 100 дол. на кожну 1 тис. м куб. Натомість президент Янукович продовжив перебування в Севастополі Чорноморського флоту РФ до 2042 року. Як відомо, історія з флотом у Криму закінчилася 2014 року анексією півострова.

Наприкінці свого відкритого листа очільник ОПЗЖ запропонував Зеленському створити сильну й професійну команду:

«І розраховувати Ви можете тільки на тих, хто вміє працювати, професійно підготовлений для цього і хоче добиватися потрібного для країни (України, Росії? – Ред.) результату».

У такій завуальованій формі Медведчук запропонував українському президентові співпрацю і підтримку Кремля.

ДЖЕРЕЛО: Український Дощ

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist