Суспільство

Тренер Усика представляв Крим на чемпіонаті Росії з боксу

0

Як пише УНІАН, Сергій Лапін при цьому наполягає, що є громадянином України.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Тренер українського боксера надважкої ваги Олександра Усика Сергій Лапін представляв Крим на чемпіонаті Росії з боксу у 2016-му році.

“Знайомтесь – це тренер Олександра Усика. Той самий психолог, менеджер, особистий тренер. Бере участь на чемпіонаті Росії, а потім показує український паспорт.

Вчинок маріонетки з серії і нашим, і вашим. Без паспорта Російської Федерації не допускають до чемпіонату Росії з боксу. Програв у першому бою і приїхав на чемпіонат України”, – прокоментував відео український боксер напівсередньої ваги Іван Редкач.

Варто зазначити, що пізніше Редкач свій пост у Facebook видалив, однак фрагмент виступу Лапіна залишився в запису всієї денної сесії чемпіонату Росії в Оренбурзі, яка опублікована в YouTube.

Раніше Редкач заявив, що у Лапіна є російський паспорт. У відповідь тренер Усика опублікував фото українського документа і заявив, що є громадянином України та “не раз захищав честь країни на міжнародних аренах”.