Політика

Трепак: Рябошапку звільнили за те, що він умів говорити «ні» тим, кому був зобов’язаний своїм призначенням, і навіть президенту

0

Віктор Трепак пояснив в інтерв’ю виданню «Гордон», чому було прийнято рішення відправити у відставку Руслана Рябошапку. На думку колишнього заступника генпрокурора, у відставку його поправили з однієї простої причини. Рябошапка просто не вмів говорити «ні» людям, яким він був зобов’язаний призначенням на цю посаду.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Причому, Володимир Зеленський не був винятком у даному випадку. Глава держави теж міг почути «ні». Трепак підкреслив, що Рябошапка прийшов до Генеральної прокуратури, яка пізніше була трансформована в Офіс генерального прокурора, для того, щоб провести там реальні реформи.

Рябошапка хотів побудувати нову українську прокуратуру, у якій не буде зв’язків з бізнесом, де не буде ні політики, ні переслідувань за політичними мотивами. Він намагався зробити правильні речі.

Коли Рябошапка очолював Офіс генерального прокурора, там ніхто не займався «вирішенням питань». У прокуратурі дійсно не було корупції. В результаті президент зробив неправильний крок, звільнивши Рябошапку, навіть не зустрівшись з ним, і не пояснивши причин.