Політика

Трепак: Рябошапку звільнили за те, що він умів говорити «ні» тим, кому був зобов’язаний своїм призначенням, і навіть президенту

0

Віктор Трепак пояснив в інтерв’ю виданню «Гордон», чому було прийнято рішення відправити у відставку Руслана Рябошапку. На думку колишнього заступника генпрокурора, у відставку його поправили з однієї простої причини. Рябошапка просто не вмів говорити «ні» людям, яким він був зобов’язаний призначенням на цю посаду.

Причому, Володимир Зеленський не був винятком у даному випадку. Глава держави теж міг почути «ні». Трепак підкреслив, що Рябошапка прийшов до Генеральної прокуратури, яка пізніше була трансформована в Офіс генерального прокурора, для того, щоб провести там реальні реформи.

Рябошапка хотів побудувати нову українську прокуратуру, у якій не буде зв’язків з бізнесом, де не буде ні політики, ні переслідувань за політичними мотивами. Він намагався зробити правильні речі.

Коли Рябошапка очолював Офіс генерального прокурора, там ніхто не займався «вирішенням питань». У прокуратурі дійсно не було корупції. В результаті президент зробив неправильний крок, звільнивши Рябошапку, навіть не зустрівшись з ним, і не пояснивши причин.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist