Різне

“Трішки прибрехав”: Арахамія занизив вартість свого нового будинку в декларації в десять разів. ДОКАЗИ

0

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія занизив вартість придбаного ним будинку вдесятеро.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, Арахамія в поданій 5 червня 2020 року декларації за 2019 рік вказав, що 27 червня 2019 року придбав будинок у Віті-Поштовій.

Згідно з декларацією політика, будинок площею 295,7 кв. м коштував йому 983 тис. грн. За курсом НБУ на дату придбання нерухомості це було близько $37 тис.

Слуга народу Арахамія вдесятеро занизив вартість свого нового будинку в декларації 01

Будинок, придбаний нардепом, розташований на території садового товариства “Новіта” – тобто, в котеджному містечку Green Hills. Він розташований за 10 км від Києва по одеській трасі.

Слуга народу Арахамія вдесятеро занизив вартість свого нового будинку в декларації 02

У містечку на сьогодні залишилося 11 непроданих будинків. Згідно з інформацією на сайті Green Hills, актуальні ціни на будинки площею 276-318 кв. м – від $380 тис. до $ 550 тис. залежно від проєкту.

Слуга народу Арахамія вдесятеро занизив вартість свого нового будинку в декларації 03
Слуга народу Арахамія вдесятеро занизив вартість свого нового будинку в декларації 04

Найдешевший на цей момент котедж пропонується за $180 тис., його площа – 119 кв. м, тобто більш ніж удвічі менша, ніж площа будинку Арахамії, нібито купленого за $37 тис.

Слуга народу Арахамія вдесятеро занизив вартість свого нового будинку в декларації 05

Будинок “слуги народу” Арахамії на генплані котеджного містечка.

Слуга народу Арахамія вдесятеро занизив вартість свого нового будинку в декларації 06

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua