Суспільство

Трюдо заявив, що Канада не пустить Росію назад до G7

0

Канада не підтримує пропозицію президента США Дональда Трампа запросити Росію на саміт “Групи семи”. Про це заявив прем’єр-міністр Джастін Трюдо, передає Reuters.

На його думку, РФ повинна залишатися за межами G7 через те, що продовжує порушувати міжнародне право.

“Росія була виключена з “Великої сімки” після того, як вона вдерлася у Крим кілька років тому, і її тривала неповага та нехтування міжнародними правилами та нормами є причиною того, що вона залишається поза межами “Великої сімки”, і вона продовжує залишатися поза межами”, – сказав він.

Як повідомлялося раніше, Дональд Трамп відклав проведення зустрічі G7 до осені, а також запропонував запросити на саміт інші країни, зокрема Російську Федерацію. Уряд Великобританії також виступив проти повернення Росії.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist