Новини

Тука: І у Суркова, і у Козака одна кінцева мета – припинити існування України

0

Георгій Тука заявив, виступаючи в ефірі телеканалу «Прямий», що ескалація ситуації на Донбасі в середині лютого поточного року цілком може бути пов’язана з переговорами між новопризначеним керівником Офісу президента України і новим куратором українського напрямку в Кремлі. Колишній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і ВПЛ уточнив, що мова йде про Андрія Єрмака і Дмитра Козака.

Також Тука додав, що переговори між цими людьми прекрасно вписуються в ті тактичні зміни, які відбулися після того, як у відставку був відправлений Владислав Сурков. Єрмак і Козак можуть домовлятися як про чергове великому обмін полоненими, так і про зустріч Володимира Зеленського з Володимиром Путіним.

Разом з тим колишній заступник міністра звернув увагу на ще один важливий момент. Він нагадав, що і Сурков, і Козак є прихильниками так званої «радянської імперії», і для фахівців це вже давно не є великою таємницею. Звичайно, вони використовують різну тактику для вирішення даного стратегічного питання. Однак і у Суркова, і у Козака одна кінцева мета. Потрібно зробити так, щоб Україна припинила своє існування як незалежна європейська держава, і перейшла під вплив Кремля.