Політика

Турчинов: “Договорняк” між “Слугами народу” і “ОПЗЖ” свідчить про розподіл сфер впливу та є фактичною ліквідацією незалежності

0

Синхронне голосування “Слуги народу” та “ОПЗЖ” в парламенті за склад комісії з обрання глави САП – неприхована демонстрація створення нової коаліції між цими політичними силами.

“Договорняк” між “Слугами народу” і “ОПЗЖ” свідчить про розподіл сфер впливу та є фактичною ліквідацією незалежності та неупередженості антикорупційних органів.

Останнім часом відбувається повна системна руйнація незалежних антикорупційних інститутів, які були створені в 2015-2018 роках. Реальну боротьбу з корупцією намагаються підмінити керованими “міжсобойчиками”, мета яких – приховати масштабні корупційні злочини чинної влади та забезпечити замовне переслідування політичних опонентів. Це голосування продемонструвало, що “Слуги народу” і “ОПЗЖ” уже не приховують свого об’єднання і мають повний консенсус з основних питань внутрішньої і зовнішньої політики. Це стало ще одним підтвердженням згортання європейської інтеграції, і дивлячись на жорстку реакцію наших стратегічних партнерів, може завершитись найближчим часом втратою безвізу та замороженням фінансової підтримки.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16