Політика

Турчинов: Довірена особа Зеленського перейшла на бік Путіна

0

Якщо глава української делегації в ТКГ Донбасом Леонід Кравчук і його заступник Вітольд Фокін не будуть відкликані з Групи, і проти них не будуть порушені кримінальні справи, — це значить, що заяви останнього про “злочини обох сторін на Донбасі” узгоджені з нинішньою українською владою

Про це заявив колишній в.о. президента України, екссекретар РНБО Олександр Турчинов, передає “ДС” з посиланням на сайт політика.

“Заява представника президента (президента України Володимира Зеленського -” ДС “) в Тристоронній контактній групі Вітольда Фокіна про необхідність надання особливого статусу всьому Донбасу, а також про те, що” обидві сторони чинили злочини “- прояв не просто старечого маразму (Фокіну 87 років — “ДС”). Це демонстративний перехід довіреної особи Зеленського сторону країни-агресора і протягування антидержавної позиції, яка відображає стратегічні інтереси (президента Росії Володимира Путіна — “ДС”) Путіна”, — написав Турчинов.

Також політик нагадав про триваючу російської агресії на Донбасі.

“Хочу запитати у представників Зеленського в ТКГ, які злочини скоювали українські військові на Донбасі, захищаючи та визволяючи рідну землю ціною власного життя? Невже Фокіни, кравчуки і ті, хто за ними стоїть сподіваються, що Україна віддасть Путіну весь Донбас, який російські війська не змогли захопити силою? “, — зазначив Турчинов.

“Якщо Фокін і Кравчук не будуть негайно відкликані з ТКГ і проти них не будуть відкриті кримінальні справи, — це буде означати що вони озвучують узгоджені положення “зеленої влади”. У такому випадку, подібне зажадає адекватного реагування на ці події мільйонів українців, що готові захищати свою країну “, — додав колишній виконуючий обов’язки президента України.