Суспільство

Турчинов: Після місцевих виборів на порядку денному має стояти питання про дострокове перезавантаження центральної влади

0

Після місцевих виборів на порядку денному має стояти питання про дострокове перезавантаження центральної влади, насамперед, – парламенту.

Про це сказав керівник Центрального штабу “Європейської Солідарності” Олександр Турчинов під час пресконференції у Львові, інформує Цензор.НЕТ.

Олександр Турчинов зазначив, що сьогодні саме на місцевих виборах може вирішуватися доля нашої країни. За його словами, ці вибори – боротьба між двома таборами: проєвропейських патріотичних політичних сил, а з іншого боку – капітулянтських і колаборантських, “які вже не приховують, що планують створювати більшість на всіх рівнях влади між “Слугами народу” і ОПЗЖ”.

“Результати місцевих виборів визначать, як довго залишилося до перезавантаження всієї центральної влади на дострокових виборах”, – резюмував політик. 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist