Політика

Туреччина підтримала Україну перед загрозою агресії РФ, посол підтвердив: “Від журналістів до простого торговця ринку”

0

У Туреччині зростає підтримка України на тлі повідомлень про плани Росії почати нове масштабне вторгнення.

Про це в Twitter написав посол України в Анкарі Андрій Сибіга 6 квітня.

Image

“Зараз я відчув особливу солідарність і підтримку братнього народу Туреччини в справедливій боротьбі України за територіальну цілісність”, – написав український дипломат.

Він уточнив, що підтримують Україну не тільки турецькі політики, а й простий народ.

 “Всі, від торговців ринків і до експертів і журналістів висловлюють свою підтримку і побажання миру”, – написав Сибіга.

Він подякував Анкарі за те, що не залишає Україну в біді в такий складний час.

Варто відзначити, що 10 квітня президент України Володимир Зеленський відправиться з робочим візитом до Анкари.  Це буде його третя поїздка до турецькому колезі Реджепу Ердогану за 2-річний президентський термін.

В останні роки відносини Києва і Анкари вийшли на новий рівень.  Підписано ряд стратегічних угод, в тому числі в оборонній сфері.  Туреччина відкрито поставляє Україні озброєння для відображення російської агресії.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16