Політика

Туреччина після Карабаху не збавляє обертів – Ердоган починає щільно займатися Україною

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

В Україну з робочим візитом прибула делегація з Туреччини, в яку увійшли глава МЗС Мевлют Чавушоглу та міністр оборони Хулусі Акар. Для Кремля це дуже погана новина. Про це написав у Facebook російський блогер Ель Мюрид, який підтримав в 2014 році агресію проти України, передають Патріоти України.

Він звернув увагу на те, що напередодні зустрічі з українцями міністри Туреччини обговорили ситуацію на Донбасі з керівником Спеціальної спостережної місії ОБСЄ в Україні Халіті Чевік. “Туреччина після Карабаху не збавляє обертів. Тепер Ердоган починає щільно займатися ситуацією в Україні”, – написав Мюрид.

Він припустив, що Анкара може спробувати “відсікти Кремль і його логістичні напрямки в Європу ще й на заході”. На думку російського блогера, зробити це можуть до літа 2021 року.

Напевно сказати, чи повториться карабахський сценарій на Донбасі, Мюрид не зміг. “У будь-якому наступі головне – це завжди темп. Ердоган, взявшись за будівництво “логістичної наддержави”, повинен тримати цей темп”, – висловив думку блогер РФ. Саме тому, на його думку, Туреччина так “щільно” зайнялася Україною відразу після вирішення карабахського конфлікту.

Він упевнений, що “не випадковий” той факт, що до Києва було направлено відразу два міністри Туреччини, один з яких очолює Міноборони.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16