Новини

Тягнибок почав працювати на Медведчука проти команди Зеленського

0

Сьогодні яскравим маркером того, з ким співпрацює той чи інший політик чи кому навіть служить той чи інший політик – є те, як часто він з’являється на телеканалі, який пов’язують з політиками певного політичного табору.

Те ж саме можна сказати про експертів, політологів, яких часто можна побачити, наприклад, на «112 Україна» і ви їх ніколи або майже ніколи не побачите на «Прямому» і навпаки.

У зв’язку з цим досить кумедним виглядає те, як лідер «Свободи» Олег Тягнибок активно включився в боротьбу проти «зеленої влади» на телеканалах, пов’язаних з Віктором Медведчуком і його оточенням.

Після того, як на каналі «112 Україна» почали постійно крутити відеоролик про успіхи партії «Опозиційна платформа – За життя!», Канал і зовсім почали називати майданчиком цієї політсили. І ось тепер на майданчику Медведчука, Рабиновича і Шуфрича активно розкручує себе патріот і націоналіст Олег Тягнибок. Так його прийнято сприймати в Україні.

Активно Тягнибока почали запрошувати на телеефіри «112 Україна» і «News One», коли в Києві почалися масові акції проти законопроекту про ринок землі. Тоді він включався в прямі ефіри з мітингів.

Аудиторія оцінила бравий баритон Тягнибока і ось тепер лідер «Свободи» на «112 каналі» завсідник гість. Вчора Олег Тягнибок, який кляне на чому світ стоїть Шуфрича і Медведчука, зайняв місце цих двох панів в студії «112 каналу», як великий експерт і патріот.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16