Різне

У Британії опублікували лист солдата з фронту, який дійшов до адресата через 78 років. ФОТО

0

У 1943 році 18-річний Білл Колдуелл пішов на фронт. Перебуваючи в таборі підготовки, юний солдат відправив листа своєму дядькові Фреду. Лише з перемогою повернувшись з війни, Білл дізнався, що сім’я так і не отримала його звісточки.

Про це повідомляє The Mirror, передає “Думка“.

Доля втраченого листа мало хвилювала Колдуелла, адже плутанина з відправкою листів дуже просто пояснювалася воєнним станом, що панував в країні. А головне, що Білл все ж повернувся додому цілим і неушкодженим.

Герой висадки в Нормандії помер у вже мирний час, в 1996 році. До того моменту пішов з життя і дядечко Фред, тому чекати листа було нікому. І якого ж було здивування родича дядька Фреда, нині проживає в його будинку, коли він виявив в поштовій скриньці загубився конверт.

У Британії опублікували лист солдата з фронту, який дійшов до адресата через 78 років. ФОТО

Дорогий дядько Фред, я нарешті отримав свою синю форму. Я не думав, що на флоті у мене буде так мало вільного часу, але не приховую — мені це подобається. Я обов’язково напишу вам всім, коли розберуся зі справами, так що передай, щоб почекали трохи. У таборі підготовки Я пробуду ще 19 тижнів. Скажи всім, що я їх дуже сильно люблю. Білл“, – йдеться в листі.

До свого листа Білл доклав фотографію з табору підготовки

У Британії опублікували лист солдата з фронту, який дійшов до адресата через 78 років. ФОТО

На знімку зображена група маршируючих солдатів на тлі важкого артилерійського крейсера з табору підготовки в Корнуоллі, де проходив навчання Білл Колдуелл перед відправкою на фронт.

Родич, який виявив лист, поспішив поділитися ним з усією родиною в загальному чаті. Найбільше несподівано знайшлося послання обрадувало дочку Білла, 58-річну Елізабет Колдуелл.

Елізабет дуже зраділа листу свого батька.

“Ми в захваті! Мама говорила, що тато не надсилав листів, хоча вона часто писала йому. Як тільки я побачила фото в чаті, то відразу ж зрозуміла: це татів почерк. Думаю, він написав дядькові Фреду, тому що вважав, що він буде менш схвильований, отримавши лист. Він був молодим хлопцем, який вирушив на війну, але єдине, про що він думав, — як би заспокоїти членів сім’ї. Йому не хотілося, щоб ми переживали ” – поділилася Елізабет.