Суспільство

У буковинському Сторожинці зайняті всі апарати ШВЛ. Що чекає нових пацієнтів?

0

У Сторожинецькій центральній районній лікарні, що у Чернівецькій області, зайняті всі апарати штучної вентиляції легень та оксигенатори, які використовують для лікування важких хворих на коронавірус чи з підозрою на нього.

Про це повідомив голова Сторожинецької РДА Дмитро Балінов, передає Еспресо.TV з посиланням на місцеву інформаційну агенцію АСС.

“Місць для підключення важких хворих у Сторожинецькій ЦРЛ не залишилося. Всі ШВЛ та оксигенатори зайняті. Ситуація реальна така: всі, кого приймуть надалі, будуть на волю Божу.

Є ще 10 палат для хворих на COVID-19 або підозру на нього. Але без можливості отримати кисневу підтримку. Нові оксигенатори мають бути через 7-10 днів. Є госпіталізації трьох священників. Один з них у важкому стані”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Перші найбільші вогнища коронавірусу в Україні. ІНФОГРАФІКА

Перед цим головний лікар Сторожинецької ЦРЛ Олександр Войцеховський розповів, що інфекційне відділення, розраховане на 7 хворих, себе вичерпало.

“Перепрофілювали додаткового гінекологічне відділення, лор-відділення, і отуже від нині перепрофілюємо терапевтичне. Переводимо його у гімназію”, – сказав він.

Нагадаємо, Буковина є першою серед усіх областей України за кількістю офіційно підтверджених хворих на Covid-19. Там більше заражених, ніж у місті Києві.