Політика

У центрі Києва попри карантин продовжує працювати ресторан “слуги” Тищенка, – розслідування BIHUS info

0

У центрі Києва ресторан “Велюр”, котрий належить мережі “Наша карта” народного депутата від “Слуги народу” Миколи Тищенка, продовжує працювати.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це йдеться у розслідуванні BIHUS info.

Як зазначається у сюжеті видання, гостями ресторану є депутати, бізнесмени та колишні члени Партії регіонів.

Таких висновків дійшли журналісти проєкту за результатами 8-тижневого спостереження. Так, одним із гостей ресторану виявився позафракційний депутат Антон Яценко – бізнес-партнер олігарха Ігоря Коломойського.

Ресторан Тищенка відвідував також помічник нардепа від СН Павло Куфтирєв, депутат та колишній сценарист студії “Квартал 95” Олександр Кабанов, менеджер “Метінвесту” Ріната Ахметова Віталій Кисіль, а також перший заступник голови ОП та колишній продюсер “Квартал 95” Сергій Трофімов.

Журналісти зафіксували також, як до ресторану зайшли ще щонайменше з десяток людей. Однак на спробу зарезервувати столик у закладі журналістам відповіли відмовою.

На запитання журналістів щодо відвідування “Велюру” усі депутати категорично заперечували, що були присутні у закладі в період карантину.

Сам Микола Тищенко відповів, що будь-які питання стосовно “Велюру” варто адресувати не йому.

Ззаначимо, від 17 березня в Україні заборонено роботу розважальних закладів, кінотеатрів, кафе, ресторанів, театрів. Закладам харчування дозволено працювати лише онлайн та з доставкою.