Політика

У Черкасах поліції довелося захищати депутата від ОПЗЖ, який влаштував мовну провокацію

0

Під час сесії в міській раді Черкас депутат від Партії ОПЗЖ Олександр Завмирайло влаштував мовну провокацію. Відповідне відео з його виступом опубліковано в соцмережах.

В ході звернення до своїх колег депутат виступав російською мовою, при цьому відмовившись перейти на державний, всупереч обуренню присутніх в залі. У підсумку співробітникам правоохоронних органів довелося оточити трибуну, щоб захистити Завмирайло від обурених людей.

Слід зазначити, що незважаючи на конфлікт, секретар міськради Юрій Тренкін, вирішив не переривати виступ депутата і сам став переводити його промову на українську.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16