Суспільство

У Чернігові водій вигнав з маршрутки ветерана АТО, який втратив ногу на Донбасі: фото, відео

0

Молодий ветеран війни на Донбасі хотів скориститися пільговим проїздом у громадському транспорті у Чернігові. Він показав посвідчення інваліда, оскільки чоловік втратив ногу на війні. Однак водій маршрутки його вигнав, а згодом поплатився за свій вчинок, пише 24 канал.

Ветеран АТО Владислав Шатило наступного дня після інциденту повернувся до водія, щоб з’ясувати причини таких дій, розповів друг війського Олександр Тарнавський у фейсбуці.

Олександр Тарнавський додав, що водій не лише відмовив у проїзді військовому, а й почав принижувати Владислава при пасажирах і розмахувати своїм посвідченням учасника бойових дій в Іраку.

чернігів ветеран ато нога конфлікт маршрутка
Ветеран втратив ногу на Донбасі / Скриншот з відео

Наступного дня ветеран АТО та водій зустрілися знову. Маршрутник виправдовувався, що він такий же, як і учасник війни на Донбасі. Водій стверджував, що нібито чудово все розуміє, бо сам був у Багдаді.

Як завершився конфлікт

На відео видно, що учасники конфлікту довго сперечалися, а потім влаштували бійку.

У кінці ролика водій стоїть у розірваній кофті з синцями та обличчі та запевняє, що більше так робити не буде. Ветеран провчив маршрутника і закликав відповідно поводитися зі всіма його побратимами.

ветеран чернігів маршрутка
Водій після розмови з ветераном АТО / Скриншот з відео

Вже після припинення зйомки водій почав кричати нецензурну лайку, а потім втік у невідомому напрямку, залишивши автобус відкритим.

У Чернігові водій вигнав з маршрутки ветерана АТО, який втратив ногу на Донбасі: відео

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist