Суспільство

У Чернівцях кандидат від “Слуги народу” забрав з двору бруківку, бо за нього не проголосували

0

У Чернівцях кандидат у депутати забрав бруківку з двору, в якому обіцяв її встановити напередодні місцевих виборів-2020. За словами мешканців цього двору, саме так політик відреагував на те, що за нього проголосувала невелика кількість виборців, передає “Суспільне”.

Місцеві мешканці розповідають: йдеться про кандидата від партії “Слуга народу” Владислава Пруського.

“Переважно його (Владислава Пруського – ред.) помічник тут бігав. Вони привезли ці поребрики, щебінь, бруківку”, – каже один із мешканців будинку на вулиці Воробкевича Роман.

За словами Романа, кандидат у депутати під час зустрічі з виборцями пообіцяв побудувати доріжку в його дворі. Втім після волевиявлення роботи ще не встигли завершити, а політик приїхав і доручив забрати матеріали, аргументуючи це тим, що за нього “проголосували лише декілька людей”.

“Він прийшов після виборів і нагло сказав, мовляв: “Ви за мене не проголосували, то я це все забираю”, – підтверджує ще один місцевий мешканець Ігор.

Сам Пруський усе заперечує. Наполягає, що бруківку не привозив. Нагадаємо, що балотувався він по першому виборчому окрузі у Чернівцях, до якого входить і будинок по вулиці Воробкевича.

Заступник голови обласного комітету виборців Ігор Бабюк прокоментував ситуацію так: облаштування благоустрою за гроші кандидата може розцінюватися як непрямий підкуп виборців.

Джерело

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16