Новини

У Чернівецькій області через коронавірус запровадили обмеження на проведення масових заходів: вирішується питання про введення карантину в навчальних закладах, – голова ОДА Осачук

0

Чернівецька обласна державна адміністрація у зв’язку з поширенням коронавірусу вже запровадила обмеження на проведення заходів з масовим скупченням людей, повідомив глава ОДА Сергій Осачук.

“Крім цього, ми в наступні години скликаємо засідання нашої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якій буде ухвалено рішення про запровадження режиму карантину для всіх дошкільних навчальних закладів, для шкіл, а також вищих навчальних закладів, які зараз відпрацьовують модель роботи дистанційну. Тому так само, за рекомендацією українського уряду, ми вводимо обмеження заходів з великим скупченням людей”, – заявив Осачук, передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ОДА.

Глава ОДА також попросив поставитися з розумінням до ситуації, що склалася, і зазначив, що заплановані на найближчий час концерти будуть перенесені.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist